اطلاعیه ی شماره 3

 

فعالیت‌های شاخص مورد نظر پروژه (شامل دو بخش صعودهای دولتی و شخصی خواهد بود):

ـ عضویت در تیم ملی رشته‌ی موردنظر

ـ بازگشایی مسیرهای سنگ‌نوردی

ـ کسب رکورد در رشته‌های موردنظر

ـ بازگشایی غارها و غارنوردی‌های شاخص داخلی و خارجی

ـ کسب مقام‌های اول تا سوم در مسابقات داخلی

ـ کسب مقام‌های اول تا دهم در مسابقات آسیایی، اروپایی و جهانی

ـ تلاش برای هشت‌هزار متری‌های هیمالیا

ـ صعود قلل مهم هیمالیا و خارج از کشوری

ـ صعودهای زمستانی انفرادی

ـ صعودهای زمستانی و سرعتی قله‌های بالای 4000 متر

ـ مدرک مربی‌گری درجه 3 به بالا و تدریس در رشته‌ی مربوطه 

 

از دوستان مشمول این پروژه دعوت می‌کنیم رزومه‌های خود را با فرمت‌ ورد (عادی) و فرمت پی دی اف همراه با دو قطعه عکس انتخابی از صعودهایشان به آدرس ای.میل ارائه شده ارسال کنند و از فرستادن آن به آدرس‌های ای.میل یا فیس بوک شخصی مسئولین خودداری کنند. طبیعی‌ست که از پیشنهادات و نظرات شما برای پیشبرد و کیفیت پروژه استقبال خواهیم کرد.

از تمامی دوستان کوه‌نورد و سنگ‌نورد و همچنین باشگاه‌ها و انجمن‌های کوه‌نوردی و فدراسیون کوه‌نوردی تهران و شهرستان‌ها خواهشمندیم که ما را در اطلاع‌رسانی همراهی کنند تا برخی از فعالین مشمول پروژه که دسترسی به اینترنت یا فیس بوک ندارند، از قلم نیفتند.

لازم به تذکر است، در صورتی که از فعالین این رشته‌ها لیست فعالیت‌های مربوطه را به قلم خودشان دریافت نکنیم، ناچاریم برای تکمیل این تحقیق، با تلاش خودمان لیستی از فعالیت‌هایشان تهیه کنیم و احتمال خطا در اینگونه جمع‌آوری اطلاعات اجتناب‌ناپذیر خواهد بود.

در پایان پیشاپیش از دوستانی که همکاری می‌کنند، سپاسگزاریم!

به امید اینکه مستند کردن فعالیت زنان در رشته‌های موردنظر، راه‌گشای آیندگان باشد و با انتشار جلد اول «برگی از تاریخ کوه‌نوردی و سنگ‌نوردی زنان ایران»، دسترسی به لیست صعودهای شاخص در این رشته‌ها امکان‌پذیر باشد و راه را بر پروژه‌های بعدی باز کند.

 

آدرس ایمیل :  womenonthepeak@gmail.com                                

آدرس وبلاگ پروژه :  http://womenonthepeak.persianblog.ir/                         

 

با احترام: سهیلا میرزایی و احسان بشیرگنجی

دی 1392 / ژانویه 2014

  

نویسنده : سهیلا میرزایی - احسان بشیرگنجی ; ساعت ۱٢:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/۱٠/۱۶
تگ ها : اطلاعیه
 
/ 1 نظر / 52 بازدید
نازنین

سلام عزيز دلم، خوبي؟ کلا ميدوني بازديدت هرچي بيشتر باشه وبلاگت باحالتر و رتبه بالاتري ميگيره و نظراتتم زياد ميشه! بدون هيچ هزينه ايي ميتوني تو اين سايت عضو بشي بازديد بگيري! يه سايتيه که تازه 3 هفتس راه اندازي شده ولي 1000 عضو اول 2000 تا بازديد رايگان ميگيرن!!!!! نه کليک کردنه نه پاپ آپ نه چيز ديگه که وقتتو بگيره! هم ميتوي بازديد انجام بدي و بازديد رايگان بگيري هم ميتوني با 5000 تومان 10000 تا بازديد بخري و انقدر واست در روز بازديد بفرستن که آمارگير وبلاگت ميترکه تازه امکان کسب درآمد هم داره!!!! اگر نياي واقعا ضرر ميکني همه دارن ميرن تو اين سايت!!! http://mrvisit.ir [اضطراب] [قلب] [ماچ]