کسب مدال طلای سنگ‌نوردی در رشته سرعت توسط فرنازاسماعیل زاده

 

وی به کشورهای شرکت کننده در مسابقات سنگ‌نوردی قهرمانی آسیا اشاره کرد و ادامه داد: در این مسابقات ورزشکارانی از کشورهای کره جنوبی، اندونزی، چین، سنگاپور، هند، چین طایفه و هنگ‌هنگ حضور داشتند.

فرناز اسماعیل زاده - الناز رکابی - سنگنوردی - کوه نیوز
توضیح تصویر: فرناز اسماعیل زاده و الناز رکابی 

اسماعیل‌زاده استان زنجان را یکی از قدرتمندترین استان‌ها در رشته سنگ‌نوردی دانست و تصریح کرد: ورزشکاران آقا و خانم استان زنجان در رشته‌های سنگ‌نوردی از سطح فنی بالایی برخوردار هستند.

وی به رشته‌های مختلف سنگ‌نوردی اشاره کرد و گفت: سنگ‌نوردی شامل سه رشته سرعت، سرطناب و بولدرینگ است.

ورزشکار زنجانی به مسابقات آینده رشته سنگ‌نوردی اشاره کرد و ادامه داد: دوره مسابقات بعدی در تیرماه سال جاری در کشور آذربایجان برگزار می‌شود و امیدوارم بتوانم در این مسابقات شرکت کنم.

وی مدت فعالیت ورزشی خود را در رشته سنگ‌نوردی 11 سال اعلام کرد و افزود: در طول هفت سال گذشته به عنوان عضو تیم ملی سنگ‌نوردی به طور حرفه‌ای فعالیت می‌کنم.

اسماعیل‌زاده به مهم‌ترین مدال‌های کسب کرده در طول سال‌های گذشته اشاره کرد و گفت: تاکنون موفق به کسب چند مدال‌ در رشته‌های مختلف سنگ‌نوردی شده‌ام.

وی به کسب مدال طلای سرعت و قهرمانی کشور و مقام سوم بین‌المللی در رشته سنگ‌نوردی اشاره کرد و ادامه داد: مدال نقره و دومی بین‌المللی سرعت جزو مهم‌ترین مدال‌های من هستند.

ورزشکار زنجانی خاطرنشان کرد: همچنین در سال گذشته موفق به کسب مدال نقره مسابقات آسیایی چین و مقام سوم رشته اورال در مجموعه سه رشته شدم.

«برگرفته از سایت کوه نیوز»

/ 0 نظر / 42 بازدید